Artykuły

Absolwent wart wspomnień…

Kochani Klubowicze! Zapraszam Was do wspomnień o naszych Absolwentach. Możecie w tym miejscu podawać podawać imię i nazwisko Absolwenta, który waszym zdaniem zasługuje na wspomnienie. Oczywiście, musicie to jakoś uargumentować. Nie będzie to zwyczajny konkurs na ilość lajków… Im ciekawsza prezentacja osoby, tym większe prawdopodobieństwo, że zostanie ona wspomniana na spotkaniu z Absolwentami 11 maja 2018 roku a także podczas II Zjazdu Absolwentów, który odbędzie się w 2019 roku. A więc do wspomnień start!!!

7 komentarzy

 • Wiktoria

  Każdy z absolwentów naszej szkoły, charakteryzował się własnymi cechami. Wszystkich zapamiętałam z pozytywna oceną osoby. Absolwentką którą ja zapamiętałam najbardziej jest Julka Molasy. To osoba, z którą zawsze da się porozmawiać na wszystkie tematy. Osoba radosna z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie. W tym roku szkolnym, czuć ogromny brak rozsiewającej przez Julkę pozytywnej energii na korytarzu.
  Pozdrawiam

 • Aneta Chrapek

  Jednym z absolwentów, których warto wspomnieć jest Artur Nowak , ponieważ jest cudowną osobą, bardzo miły, energiczny, radosny i pomocny kolega. Bardzo ślicznie śpiewał na wielu akademiach – to było wspaniałe, bo nie każdy chłopak potrafi tak śpiewać. Ludzi powinno się oceniać po tym jakie mają serduszko – on ma dobre. Bardzo ważne jest dla niego też chrześcijaństwo, co czyni go jednym z niewielu . Gdy myślę o tobie przypomina mi się rajd rowerowy heh. Jeśli to czytasz to pozdrawiam Cię i życzę dużo uśmiechu. Mam nadzieje, że również opowiesz nam o wielu wspaniałych i pozytywnych wspomnień związanych z naszą szkołą śmieszku ☺😊

 • Karolina

  Absolwentem wartym wspomnień dla mnie jest Artur Nowak. Był osobą bardzo pozytywną i energiczną. Angażował się w sprawy szkolne w 100%, zawsze miał wiele pomysłów jak zmienić naszą szkołę na lepsze i jak umilić nam w niej życie. Kiedy ostatnio mówiliśmy o szkole opowiadał o naszej z uśmiechem na ustach i wspominał jak to w niej było…

 • Jowita (czyt. Jowta)

  To znowu ja, ale to nie moja wina, że absolwentów wartych wspomnieć w naszej szkole jest tak wiele…

  Dla mnie absolwentką wartą wspomnień jest Paulina Bugała. A kim jestem? Nazywam się Jowita – pewnie już wiesz o kogo chodzi. Kiedy myślę o Tobie przypomina mi się dzień dziecka – A co dokładnie? Nasze kaskaderskie zjazdy na zjeżdżalniach dmuchanym oraz pilne obserwacje pewnego wytatuowanego Pana. Oczywiście musiała nam towarzyszyć Mariolka! Zupełnie szczerze mogę powiedzieć, że dla mnie był to najlepszy dzień dziecka! Zresztą bardzo fajnie mi się z Tobą rozmawiało, bo według mnie jesteś bardzo szczerą i otwartą na świat osobą. Liczę, że będziemy miały okazję zamienić jeszcze parę słów. Trzymaj się!

 • Kasia Patek

  Myślę, że zdecydowanie absolwentką wartą wspomnienia jest osoba, która swoim cudownym głosem potrafiła idealnie przyozdobić każdą akademię szkolną, a świetnym poczuciem humoru sprawić, że na każdej twarzy pojawił się szeroki uśmiech! Mowa oczywiście o Sarze Skórniewskiej. Bardzo dobrze pamiętam ją z korytarza szkolnego, ale również z wielu rozmów, które udało nam się przeprowadzić. Tak, zdecydowanie Sara była świetnym towarzyszem do pogawędek na każdy temat. Myślę, że naszej szkole bardzo brakuje Twojego wesołego charakteru i pozytywnego podejścia do życia oraz mam nadzieję, że wspominasz mnie tak dobrze jak ja Ciebie! Kasia 🙂

 • Jowita (czyt. Jowta)

  Absolwent wart wspomnień…
  Zgadzam się z tym w 100%, dlatego teraz piszę o Tobie: Drogi Absolwencie!
  Będziesz zdziwiony, że piszę właśnie o Tobie, ale już wyjaśniam dlaczego.
  Wspominam z Tobą liczne dyskoteki – nie da się ukryć, że jesteś duszą towarzystwa i nie pozwalasz dziewczynom podpierać ścian. Muszę przyznać, że na dyskotekach szkolnych są odczuwalne braki po Twojej osobie. Dobra dość tej tajemniczości – Nazywasz się Paweł Arkit. Brałeś udział w projekcie edukacyjnym, pt. „Moje miejsce na Ziemi”. Nie ukrywam, że jestem ciekawa, czy teraz też uważasz tak jak wtedy – kiedy to pisałeś. Liczę, że dobrze mnie wspominasz, bo ja Ciebie z całą pewnością wspominam z uśmiechem na twarzy – koleżanka Jowita! 😀

 • Dominika Nowak

  Osobą, którą szczególnie zapamiętałam z naszych absolwentów, jest Artur Nowak. Ciężko go nie zapomnieć… Był bardzo aktywny w życiu szkolnym, brał udział chyba we wszystkim co było możliwe. Zaczynając od różnych akademii, kończąc po konkursy. Oczywiście był członkiem naszego klubu i kabaretu, gdzie też bardzo chętnie brał udział. Angażował się w 100% we wszystko co robił i można było na niego liczyć w każdej sprawie. Trzeba przyznać, że była to jedna z najbardziej pozytywnych osób w szkole. Myślę, że nie tylko ja tak go wspominam, ale każdy to miał z nim styczność. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *