O książkach ciekawych i nie tylko…

23 kwietnia obchodzimy Dzień Książki i Praw Autorskich. Proponuję w tym dniu i w następnych zamieszczać w tym miejscu propozycje książek ciekawych, osobliwych, interesujących, przypadkowych, niezrozumiałych – jednym słowem książek, które wywarły na Tobie jakieś wrażenie. Wypowiedz się na ten temat także przez pryzmat dzieciństwa. Możesz również zapytać o takie książki swoich bliskich, kolegów, znajomych. Ciekawe, co mają do powiedzenia?! Twoja wypowiedź może zostać nagrodzona w czasie Dnia Lektury Szkolnej, który odbędzie się pod koniec maja. A może chcesz wyrazić swój pogląd właśnie na temat lektur – on też jest dla nas cenny. A zatem pisz na bloga, dziel się swoimi czytelniczymi obserwacjami, a my z zainteresowaniem przeczytamy Twoje posty.

One Comment

• Michał

Książką, która wywarła na mnie ogromne wrażenie jest „Zielona Mila” autorstwa Stephen’a King’a. Wszyscy zapewne znają film, jednak zaufajcie mi, książka jest o niebo lepsza. Jeśli ktoś chciałby, mogłbym ją pożyczyć!