Blog

Dlaczego blog?

Cześć! Witam wydaje mi się zbyt podniosłe lub uroczyste w odniesieniu do tego, co chcemy tu zamieszczać. Dlaczego? Ponieważ to, co teraz będziemy tworzyć  „krok po kroku” ma być nasze,  a myślę, że nikt w potocznym języku nie używa słowa „witam”.

Pewnie wielu z was ciekawi dlaczego blog? Śpieszę z wyjaśnieniem. Jest to zamiennik naszej szkolnej gazetki. Warto podkreślić, że będzie on nadal pisany przez członków Klubu Czytelników Dobrej Książki. Dlaczego zaszła taka zmiana? Pierwszym, a zarazem najważniejszym argumentem jest to, że chcemy dotrzeć do większej ilości czytelników, a drugim – chcemy, aby nasza praca nabrała świeżości i nowoczesności.  Poza tym  blog daje nam o wiele większe możliwości. O czym będziemy pisać? O wszystkim. „O Tobie, o sobie, o nas”- czyli w myśl hasła przewodniego naszej strony.  Przeczytacie u nas o szkolnych problemach uczniów, o naszych sposobach na codzienność. Będziemy nawzajem oceniać książki, filmy czy seriale.

Mamy nadzieję, że wesprzecie nas, a swoimi komentarzami zmotywujecie do kreatywnej pracy.

A Wy co o tym myślicie? Czy blog jest dobrym pomysłem? O czym chcielibyście tu przeczytać? Czekamy z niecierpliwością na Wasze wpisy!

3 komentarze

  • Nikola

    Mysle, ze zalozenie tego bloga to bardzo dobry pomysl. Oby wiadomosc o tym, ze taka strona istnieje dotarla do wiekszej ilosci osob. Milo sie czyta te wszystkie wpisy. Mam nadzieje, ze bedzie ich coraz wiecej.

  • Anna Pełka

    Bardzo dziękuję Kasi za pierwszy artykuł na naszym klubowym blogu. Jestem pewna, że ujawnią się tutaj różne talenty i będziemy świadkami ciekawych uwag, myśli i emocji. Trzymam kciuki i czekam na komentarze, bo one świadczą o zainteresowaniu oraz kreatywności młodych ludzi…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *