Dlaczego blog?

Cześć! Witam wydaje mi się zbyt podniosłe lub uroczyste w odniesieniu do tego, co chcemy tu zamieszczać. Dlaczego? Ponieważ to, co teraz będziemy tworzyć  „krok po kroku” ma być nasze,  a myślę, że nikt w potocznym języku nie używa słowa „witam”.

Pewnie wielu z was ciekawi dlaczego blog? Śpieszę z wyjaśnieniem. Jest to zamiennik naszej szkolnej gazetki. Warto podkreślić, że będzie on nadal pisany przez członków Klubu Czytelników Dobrej Książki. Dlaczego zaszła taka zmiana? Pierwszym, a zarazem najważniejszym argumentem jest to, że chcemy dotrzeć do większej ilości czytelników, a drugim – chcemy, aby nasza praca nabrała świeżości i nowoczesności.  Poza tym  blog daje nam o wiele większe możliwości. O czym będziemy pisać? O wszystkim. „O Tobie, o sobie, o nas”- czyli w myśl hasła przewodniego naszej strony.  Przeczytacie u nas o szkolnych problemach uczniów, o naszych sposobach na codzienność. Będziemy nawzajem oceniać książki, filmy czy seriale.

Mamy nadzieję, że wesprzecie nas, a swoimi komentarzami zmotywujecie do kreatywnej pracy.

A Wy co o tym myślicie? Czy blog jest dobrym pomysłem? O czym chcielibyście tu przeczytać? Czekamy z niecierpliwością na Wasze wpisy!

Opublikowany w Blog

3 myśli na temat “Dlaczego blog?

  1. Mysle, ze zalozenie tego bloga to bardzo dobry pomysl. Oby wiadomosc o tym, ze taka strona istnieje dotarla do wiekszej ilosci osob. Milo sie czyta te wszystkie wpisy. Mam nadzieje, ze bedzie ich coraz wiecej.

  2. Bardzo dziękuję Kasi za pierwszy artykuł na naszym klubowym blogu. Jestem pewna, że ujawnią się tutaj różne talenty i będziemy świadkami ciekawych uwag, myśli i emocji. Trzymam kciuki i czekam na komentarze, bo one świadczą o zainteresowaniu oraz kreatywności młodych ludzi…

Dodaj komentarz